Producenci

W ofercie sklepu internetowego Pietronet.pl znajdą Państwo bardzo bogatą ofertę najwyższej jakości młynków do soli i pieprzu oraz drewnianych moździerzy. Przybory kuchenne produkowane są w Polsce, a jakość premium sprawia, że nasi klienci chętnie po nie wracają i polecają je swoim znajomym.

Młynki do soli i pieprzu

Młynki do soli i pieprzu dostępne są w wielu opcjach. Dostępne są różne kolory i rozmiary młynków, które posiadają różne mechanizmy mielące. Najnowocześniejsze młynki do soli i pieprzu z regulacją posiada ceramiczny, szlifowany mechanizm mielący renomowanej firmy Cerafino, który jest wypalany w temperaturze 1700 stopni. Dzięki temu jego wytrzymałość jest imponująca, a sam młynek posłuży państwu na długie lata. Młynki produkowane są w Polsce, a ich korpusy wykonane są z drewna bukowego. Tańsze wersje młynków do soli i pieprzu posiadają mechanizmy mielące ze stali nierdzewnej. Wszystkie przybory kuchenne są pokryte lakierami poliuretanowymi, które zapewniają małą ścieralność, dzięki czemu młynki na długo utrzymują swój kolor i można myć je pod bieżącą wodą. W naszej ofercie znajdą Państwo również ręczny młynek z korbką. Bogata oferta kolorów sprawia, że młynki do soli i pieprzu będą pasowały do każdej kuchni, niezależnie od stylu w jakim jest urządzona. Przybory kuchenne dostępne są w różnej wielkości.

Drewniane moździerze

Drewniane moździerze wyposażone w tłuczek służą do ręcznego rozdrabniania i ucierania różnorodnych produktów, które używane są w kuchni, jak np. zioła czy nasiona. Moździerze produkowane są w Polsce i wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego.

Kupując moździerze i młynki w sklepie internetowym Pietronet.pl wpierają Państwo polskie przedsiębiorstwa!

dhdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjd

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium