Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymuj co miesiąc informacje o naszych nowościach, promocjach oraz kodach rabatowych!
Producenci

Sklep internetowy Pietronet.pl wspiera polskie firmy produkujące produkty z naturalnego drewna. Jednymi z takich produktów są drewniane warzywaniki, które idealnie sprawdzą się do stworzenia własnej uprawy warzyw lub ziół.

Skrzynki na warzywa wykonane są z drewna drzew iglastych, a następnie poddawane profesjonalnym procesom obróbki takim jak: suszenie, struganie i szlifowanie. Warzywniaki dostępne są w różnych rozmiarach – małych i dużych – tak, aby każdy dopasował wielkość do dostępnego miejsca. W zestawie z skrzynką na warzywa otrzymujemy instrukcję montażu, który jest łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Dodatkowo do warzywaniaka dołączone są wkręty oraz agrowłóknina, która pozwala na odizolowanie podłoża. Drewniany warzywaniak nie posiada żadnych nawierceń i pozwala na pielęgnację oraz opiekę nad warzywami lub ziołami.

Skrzynki na warzywa dostępne w naszym sklepie to produkty I gatunku, które powstają na specjalne zamówienie, a nie jako odpad przy produkcji innych produktów z drewna. Warzywaniaki mają gładkie, miłe w dotyku deski oraz 1,6x16,6 metrowy kawałek agrowłókniny, który dodatkowo zabezpieczy i odizoluje zbiory od podłoża.

Warzywniaki

dhdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjd

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl