Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymuj co miesiąc informacje o naszych nowościach, promocjach oraz kodach rabatowych!
Producenci

W naszym sklepie internetowym Pietronet.pl znajdą Państwo bogata ofertę mebli ogrodowych i mebli domowych. Wśród tych kategorii na szczególna uwagę zasługują wykonane z naturalnego drewna leżaki, które produkowane są w Polsce.

Drewniane leżaki ogrodowe są impregnowane i wysyłane już po złożeniu, dzięki czemu nie trzeba przejmować się montażem. Leżaki ogrodowe wykonane są z drewnianych elementów, wygładzonych tak, aby korzystanie z nich było maksymalnie wygodne i bezpieczne. Dodatkowo każdy leżak posiada 3-stopniową regulację, więc każdy dopasuje go do swoich potrzeb. Solidne i twarde drewno bukowe, z którego wykonane są leżaki oraz nieprzemakalna tkanina, gwarantują, że leżak ogrodowy jest trwały i wytrzymały. Leżaki impregnowane są na ciemny brąz i posiadają różne warianty kolorystyczne tkanin.

W naszym sklepie znajdują się również drewniane leżaki ogrodowe premium, które oprócz nieprzemakalnej i trwałej tkaniny, posiadają także poduszkę, która skutecznie ułatwi relaks. Dodatkowo wszystkie elementy leżaka zostały poddane profesjonalnej obróbce, która składała się z sezonowania, suszenia w suszarni, strugania i szlifowania. Tkaniny w leżakach są nieprzemakalne, ale gwarantują świetną wentylację.

Oprócz samych drewnianych leżaków, dostępne są również same tkaniny leżakowe, czyli kolorowy materiał, który można samodzielnie wymienić. Poszycie leżaka ogrodowego posiada dwa tunele na rurki o szerokości 5 cm i są tak obszyte, że można je od razu zamontować na stelaż leżakowy. Tkaniny leżakowe są bardzo wytrzymałe, nieprzemakalne i odporne na warunki atmosferyczne oraz dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach.

Leżaki i tkaniny leżakowe

dhdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjd

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl