Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymuj co miesiąc informacje o naszych nowościach, promocjach oraz kodach rabatowych!
Na co zwrócić uwagę kupując piaskownicę ogrodową dla dziecka? 0
Na co zwrócić uwagę kupując piaskownicę ogrodową dla dziecka?

Polski rynek pęka w szwach jeśli chodzi o wybór piaskownic ogrodowych dla dzieci. Zabawa w piaskownicy pobudza wyobraźnię i pozwala na różne formy zabawy. Dodatkowo współczesne piaskownice posiadają różne udogodnienia, które pozwalają rodzicom spać spokojnie. Wybór odpowiedniej piaskownicy powinien opierać się na kilku ważnych zasadach, które trzeba zawsze wziąć pod uwagę.

Na co zwrócić uwagę kupując piaskownicę ogrodową dla dziecka?

Wykończenie – jakość łączeń

Wszystkie nasze piaskownice wykonane są z naturalnego drewna. Gdyby nie zostały odpowiednio wykończone – zabawa w nich byłaby całkowicie niemożliwa. To wszystko ze względu na ostre krawędzie czy niebezpieczne drzazgi. Właśnie dlatego wybierając drewnianą piaskownicę dla dziecka, koniecznie trzeba zadbać o jej jakość.

Nasze piaskownice ogrodowe wykonane są z drewna iglastego, które przed sprzedażą jest poddawane wszystkim profesjonalnym procesom obróbki takim jak: suszenie, struganie i szlifowanie. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczna dla dzieci.

Pojemność i wielkość piaskownicy ogrodowej

Każdy taras czy ogród jest inny, dlatego przed zakupem piaskownicy dla dziecka, warto zastanowić się ile mamy miejsca, aby ją postawić. Jeśli standardowe drewniane piaskownice są zbyt duże – dobrym rozwiązaniem może być mała, plastikowa piaskownica muszelka, która dodatkowo w każdej chwili może zamienić się w basen.

Bezpieczeństwo piaskownicy dla dzieci

We wpisie „Gdzie ustawić piaskownicę w ogrodzie” zawracamy szczególną uwagę, aby umiejscowić ją w cieniu, aby dzieci mogły się w niej bezpiecznie bawić. Ze względu na to, że wielu naszych klientów nie miało takiej możliwości – wprowadziliśmy do oferty drewnianą piaskownicę z daszkiem. Nie tylko świetnie się prezentuje, ale również skutecznie chroni nasza pociechę. Dodatkowo daszek możemy ściągnąć na sam dół i w ten sposób zabezpieczyć zawartość piaskownicy przed zwierzętami czy warunkami atmosferycznymi.

Czystość piaskownicy

Nie od dziś wiadomo, że osiedlowe piaskownice są chętnie nawiedzane przez zwierzęta, które załatwiają do nich swoje potrzeby. Dlatego zabawa w nich może okazać się niebezpieczna dla dzieci. W związku tym do naszej oferty wprowadziliśmy atestowany piasek oraz zamykaną piaskownicę. Piaskownica z ławeczkami to świetne rozwiązanie, ponieważ ławeczki są ruchome i możemy nimi zamknąć piaskownicę, a tym samym uniemożliwić wejście do niej zwierzętom.

Najlepsza piaskownica ogrodowa

Przed zakupem piaskownicy dla dzieci należy zastanowić się dokładnie czego potrzebujemy i jakie mamy warunki. Plastikowa piaskownica muszelka sprawdzi się również na balkonie, a piaskownica z daszkiem może stanąć w każdym miejscu – niekoniecznie w cieniu. Warto wybrać rozwiązanie, które odpowiada na nasze potrzeby i zadbać, aby piaskownica pochodziła od dobrego producenta.

Komentarze do wpisu (0)

dhdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjd

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl