Newsletter
Podaj swój adres e-mail i otrzymuj co miesiąc informacje o naszych nowościach, promocjach oraz kodach rabatowych!
Producenci

SandTropic to polska firma, która zajmuje się produkcją wyjątkowo trwałych i cenionych na naszym rynku produktów ogrodowych, mebli i akcesoriów dla dzieci. Na tle innych firm wyróżnia ich przede wszystkim jakość wykonanych produktów, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu służą nawet na długie lata. Dzięki precyzyjności oraz solidności produkcyjnej, wszystkie akcesoria są wykonane z najwyższą precyzją i z najlepszych dostępnych na rynku produktów.

Producent SandTropic specjalizuje się szczególnie w tworzeniu wyjątkowych mebli ogrodowych z naturalnego drewna. Produkty te są wykonane z naturalnego drewna, które jest odpowiednio szlifowane i poddawane specjalistycznej obróbce. Niektóre z nich podlegają również impregnacji czy dodatkowemu gładzeniu.

Na szczególną uwagę zasługują meble ogrodowe SandTropic takie jak leżaki ogrodowe, stelaże pod hamak, drewniane piaskownice dla dzieci oraz warzywaniki. W ofercie sklepu internetowego Pietronet.pl od producenta SandTropic znajdą Państwo również certyfikowany piasek oraz plastikowe piaskownice muszelki. Więcej informacji na temat produktów producenta SandTropic przeczytają Państwo na naszym blogu.

SandTropic

dhdjdjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjdjd

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl